Від 800 до 0: у Нью-Йорку вперше від березня не зафіксували жодної смерті від ускладнень коронавірусу

Від 800 до 0: у Нью-Йорку вперше від березня не зафіксували жодної смерті від ускладнень коронавірусу

Фото: Associated Press

Перший летальний випадок COVID-19 в місті підтвердили чотири місяці тому.

У суботу, 11 липня, у Нью-Йорку вперше від 1 березня не зафіксували жодної смерті від ускладнень нового типу коронавірусу COVID-19.

Про це повідомляють ABC News.із посиланням на попередні дані міського управління охорони здоров'я.

Зазначається, що у п'ятницю у "Великому яблуці" зафіксували два летальні випадки серед пацієнтів із підозрою на нову інфекцію. 

Водночас в управлінні охорони здоров’я Нью-Йорка попереджають про те, що "через затримки звітності, які найчастіше відбуваються у вихідні, останні дані є неповними". 

Перший летальний випадок COVID-19 в місті зафіксували чотири місяці тому. Відтоді показник смертності в Нью-Йорку перетнув позначку в 23 тисячі.

Тим часом штат Нью-Йорк у неділю повідомив про 677 випадків зараження коронавірусом та п'ять нових смертей - це рекордно низький показник смертності.

Загалом від початку спалаху нову коронавірусну інфекцію в штаті підхопили щонайменше 401 706 людей. З них 24 979 померли від ускладнень захворювання.

Вподовж тривалого часу Нью-Йорк залишався найбільш ураженим пандемією американським штатом. У квітні там щоденно  помирали близько 800 інфікованих. 

Нагадаємо, що 11 липня президент США Дональд Трамп уперше від початку пандемії коронавірусу з'явився на публіці у захисній масці. Він надягнув її, коли відвідував поранених військових.

Повʼязані теми:

Наступна публікація