Від 19 грудня в Україні змінюються правила роботи закладів культури

Від 19 грудня в Україні змінюються правила роботи закладів культури

Фото: УНІАН

Зміни стосуються роботи музеїв, галерей та виставок.

В Україні від 19 грудня почали діяти нові карантинні обмеження щодо кількості відвідувачів закладів культури. Зокрема, у музеях, галереях, на виставках на 10 квадратних метрів приміщення може перебувати один відвідувач. Нові обмеження діятимуть щонайменше до 28 лютого 2021 року.

Відповідне рішення про зміни до карантинних обмежень Кабмін ухвалив у понеділок, 14 грудня, анонсувавши їхнє введення ще 9 грудня.

Заборони та обмеження щодо культурних та розважальних заходів, що продовжують діяти в Україні:

  • Заборонено від 19 грудня проведення в розважальних закладах та закладах громадського харчування святкових заходів, бенкетів, майстер-класів, публічних подій.
  • Заборонено проведення масових культурних (зокрема концертів), спортивних, соціальних, рекламних та інших заходів, в яких бере участь понад 20 осіб та недотримана дистанція у 1,5 м між учасниками. Винятки: офіційні та професійні спортивні заходи без глядачів, іспити для нотаріату та заходи необхідні для забезпечення роботи органів влади.
  • У кінотеатрах та закладах культури наповненість має становити не більш ніж 50% місць одного залу.
  • Заборонені проведення дискотек, робота нічних клубів та закладів громадського харчування з організацією дозвілля.

Повний перелік нових заборон та обмежень "помаранчевої" зони читайте на ТСН.ua за цим посиланням.

Фото: Урядовий портал

Які нові карантинні обмеження чекають на українців із 19 грудня

Які нові карантинні обмеження чекають на українців із 19 грудня

Нагадаємо, що від 8 до 24 січня 2021 року в Україні відбудеться посилення карантину. Відповідну постанову про локдаун Кабмін затвердив під час позачергового засідання 9 грудня. Також вона передбачає і подовження режиму надзвичайної ситуації та дії обмежень "помаранчевої" зони, які діють і зараз, до 28 лютого 2021 року.

Що буде заборонено, а що дозволено під час локдауну від 8 до 24 січня 2021 року: повний перелік читайте у нашому матеріалі.

Повʼязані теми:

Наступна публікація