Від 1 червня у Києві будуть обмежувати вхід пасажирів у метро

Від 1 червня у Києві будуть обмежувати вхід пасажирів у метро

Фото: УНІАН

Частину входів закриватимуть в години пік.

Київський метрополітен 1 червня почне обмежувати пасажиропотік у години пік для дотримання соціальної дистанції. Робитимуть це закриваючи частину входів на деяких станціях.

Про це раніше попередила заступниця директора КП “Київський метрополітен” Наталія Макогон в ефірі каналу "Україна 24". 

У разі значного збільшення пасажиропотоку у підземці мають намір запровадити обмеження, які зазвичай діють під час масових заходів. Зокрема, станція метро працюватиме на одну або двоє вхідних дверей замість трьох.

Ситуація моніториться у режимі реального часу, відповідно будемо відстежувати... Людей у метро стає більше. І ми готуємося до того, що на вихідних відкриється передмістя Києва (транспортне сполучення в області), і пасажирів буде ще більше... Відповідно, можуть бути обмеження на вхід у метро, щоб розтягнути пасажиропотік із можливістю дотримання соціальної дистанції.

заявила Макогон

Вона також пояснила, що пускати в метро будуть всіх. Йдеться лише про те, щоб розосередити пасажирів та дати їм можливість дотримуватися дистанції.

Нагадаємо, 1 червня в Україні стартує черговий етап пом'якшення карантину. Від сьогодні відкрили міжобласне сполучення всіма видами транспорту. Крім того, можуть працювати спортзали, фітнес-центри й басейни за умови дотримання карантинних вимог.

Столична влада планує впровадити обмеження на проїзд у метро, щоб уникнути натовпів

Столична влада планує впровадити обмеження на проїзд у метро, щоб уникнути натовпів

Повʼязані теми:

Наступна публікація