Ветеранів, які сидітимуть із Путіним на параді Перемоги, ізолювали через коронавірус - ЗМІ

Ветеранів, які сидітимуть із Путіним на параді Перемоги, ізолювали через коронавірус - ЗМІ

Фото: Associated Press

Вони два тижні перебуватимуть на курорті.

Ветерани Другої світової війни, які наступного тижня сидітимуть із президентом РФ Володимиром Путіним на параді Перемоги, ізольовані на два тижні. 

Таке рішення прийняли, аби захистити очільника країни від можливого впливу пандемії COVID-19, повідомляє Bloomberg із посиланням на двох російських високопосадовців, які побажали залишитися анонімними.

Зазначається, що вже тиждень близько 80 ветеранів перебувають на курорті за межами Москви. 24 червня вони приєднаються до Путіна на трибуні під час параду на Червоній площі.

"Рішення про карантин для людей похилого віку свідчить про суворість заходів, які вживаються посадовцями для захисту Путіна від вірусу, - вважають у виданні. - Це також допоможе захистити ветеранів, які перебувають в особливо вразливій до захворювання віковій групі".

Нагадаємо, що на COVID-19 захворіли декілька високопосадовців РФ, зокрема прем’єр-міністр Михайло Мішустін та прессекретар Кремля Дмитро Пєсков.

Тим часом російський президент також перебуває у певній ізоляції за межами столиці. Нагадаємо, що у резиденції Путіна в Ново-Огарьово для захисту від коронавірусу встановили спеціальний тунель, призначений для дезінфекції. Так, кожен, хто проходить через нього, опиняється в "дрібнодисперсному водному тумані", що покриває одяг і відкриті ділянки тіла дезінфікувальним розчином.

Раніше Кремль заявив, що не запросив президента України Володимира Зеленського до Москви на парад, який через пандемію коронавірусу перенесли з 9 травня на 24 червня, бо Київ не демонстрував "бажання розділити радість свята". 

Путін проведе перенесений парад Перемоги 24 червня

Путін проведе перенесений парад Перемоги 24 червня

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація