"Весь Миколаїв їде у наші ТРЦ": головний санітарний лікар Херсонської області заявив про спалах COVID-19

"Весь Миколаїв їде у наші ТРЦ": головний санітарний лікар Херсонської області заявив про спалах COVID-19

Фото: Associated Press

Медик закликав суворо дотримуватись усіх карантинних вимог.

У Херсонській області стрімко погіршується епідемічна ситуація через захворюваність на COVID-19

Про це у Facebook написав  головний санітарний лікар Херсонської області Юрій Ромаскевич. 

За словами медика, на Херсонщині почали частіше хворіти коронавірусом діти, вагітні жінки. В області зростає кількість госпіталізацій та рівень смертності. Серед причин Юрій Ромаскевич називає те, що жителі "червоного" Миколаєва їдуть у ТРЦ та розважальні заклади Херсона. 

"Причин такої ситуації багато - це і циркуляція нових більш заразних штамів, міграція населення (останні два тижні весь Миколаїв їздить у наші ТРЦ та розважальні заклади), юридична неможливість впровадження обов'язкових для виконання обмежувальних рішень обласної комісії ТЕБ та НС, повне або часткове невиконання наших рекомендацій з боку органів місцевого самоврядування. Але головна - це невиконання простих протиепідемічних заходів - соціального дистанціювання, використання засобів індивідуального захисту, уникнення місць скупчення людей", - зазначив Юрій Ромаскевич. 

Медик наголосив, що Херсонська область наближається до критичної ситуації через спалах коронавіурсу. Також Юрій Ромаскевич звернувся до влади з проханням забезпечити виконання рішень обласної комісії з питань ТЕБ і НС. 

Нагадаємо, в Україні досі залишаються "червоними" 11 регіонів - це Київ, Житомирська, Івано-Франківська, Закарпатська, Київська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Чернівецька та Чернігівська області. 

Коронавірус в Україні: минулої доби від коронавірусної хвороби в Україні померла 481 людина

Коронавірус в Україні: минулої доби від коронавірусної хвороби в Україні померла 481 людина

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація