Велика Британія стала п'ятою країною світу, де кількість жертв коронавірусу перевищила 50 тисяч

Дата публікації
Перегляди
944
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Велика Британія стала п'ятою країною світу, де кількість жертв коронавірусу перевищила 50 тисяч

Фото: Associated Press

Прем’єр Британії Борис Джонсон до останнього відтягував момент національного локдауну.

У середу, 11 листопада, у Великій Британії кількість пов'язаних із COVID-19 летальних випадків перевищила позначку в 50 тисяч. 

Про це повідомляє The Associted Press.

Зазначається, що впродовж доби в країні від ускладнень коронавірусу померли 595 пацієнтів, у яких нову інфекцію підтвердили впродовж 28 днів. Таким чином загальний показник смертності зріс до 50 457.

Велика Британія стала п'ятою країною світу, де кількість пов'язаних із SARS-CoV-2 летальних випадків перевищує 50 тисяч. Раніше цей показник перетнули США (зараз понад 240 тисяч смертей), Бразилія (зараз понад 162 тисячі смертей), Індія (зараз понад 127 тисяч смертей) та Мексика (зараз понад 95 тисяч смертей).

Вважають, що справжня кількість британців, які не змогли побороти нову недугу, може бути більшою, оскільки до статистики не включають померлих пацієнтів, які мали симптоми COVID-19. 

Нагадаємо, що на початку листопада у Великій Британії через рекордну смертність від коронавірусу поновили локдаун. Нові карантинні обмеження будуть діяти до 2 грудня. 

Зокрема, зачиняться розважальні заклади та крамниці, за винятком тих, які пропонують предмети першої необхідності та харчі. До того ж, мешканці країни повинні будуть перебувати більшість часу вдома і виходити на вулиці тільки у важливих справах, наприклад, на роботу або навчання. Так, школи, коледжі та університети будуть працювати і надалі.

Прем’єр Британії Борис Джонсон до останнього відтягував момент національного локдауну. Він заявляв, що збитки для економіки будуть просто катастрофічними. Але щоденна цифра в понад 20 тисяч нових випадків інфікування лякала не менше. Окрім того, смертність від коронавірусу у Британії найвища у Європі.

Водночас професор Джон Белл, який входить до складу Британської робочої групи з питань вакцин, передбачив, що до Різдва у країні вже можуть з'явитися "дві-три вакцини".

Країни Європи посилюють карантинні заходи через кількість інфікованих COVID-19

Країни Європи посилюють карантинні заходи через кількість інфікованих COVID-19

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Дата публікації
Перегляди
944
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація