Вдруге за тиждень: у США повідомили про новий антирекорд зараження коронавірусом

Вдруге за тиждень: у США повідомили про новий антирекорд зараження коронавірусом

Фото: Associated Press

Поширення COVID-19 прискорюється у низці штатів.

У п'ятницю, 10 липня, у США наявність нового типу коронавірусу COVID-19 підтвердили у 63 247 людей. Це найвищий добовий показник зараження в країні від початку пандемії.

Про це повідомляють CNBC із посиланням на дані університету Джона Гопкінса.

Зазначається, що це вже другий антирекорд за останній тиждень, оскільки поширення COVID-19 прискорюється у низці штатів, переважно на Півдні та Заході країни. Так, у вівторок Каліфорнія, Флорида та Техас разом повідомили про ще понад 30,4 тисячі інфікованих. Цей показник складає майже половину всіх нових випадків зараження в США.

А тим часом головний експерт уряду США з інфекційних захворювань Ентоні Фочі попереджає, що країна ще "не повністю" контролює пандемію, а щоденна кількість випадків інфікування може зрости до 100 тисяч, якщо COVID-19 продовжить поширюватися такими ж темпами.

Воднчас, попри нові випадки зараження, показник смертності від ускладнень нового захворювання залишається "відносно стабільною" та "порівняно низькою". Окрім того, середній вік пацієнта з коронавірусом зменшився приблизно на 15 років порівняно з початком спалаху.

Цього тижня у США кількість випадків зараження коронавірусом перевалила за три мільйони. Загалом від початку спалаху нову інфекцію в країні підхопили 3 175 545 осіб. З них майже 134 тисяч пацієнтів померли від ускладнень, тоді як ще 983 тисячі - вилікувалися. 

Коронавірусна пандемія: у світі напередодні зафіксували понад 213 тисяч випадків інфікування

Коронавірусна пандемія: у світі напередодні зафіксували понад 213 тисяч випадків інфікування

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація