"Важка реальність": у ВООЗ заявили про прискорення пандемії коронавірусу

"Важка реальність": у ВООЗ заявили про прискорення пандемії коронавірусу

Фото: Associated Press

30 червня виповнюється пів року від моменту перших повідомлень про поширення вірусу в Ухані.

Захворюваність на коронавірус у світі прискорюється.

Про це заявив глава Всесвітньої організації охорони здоров'я Тедрос Гебрейесус під час брифінгу.

За його словами, наразі про завершення пандемії не йдеться. "Більшість людей залишаються уразливими для вірусу (COVID-19 - Ред.). Йому ще є де розвернутися. Важка реальність полягає в тому, що ситуація ще не завершилася", - вважає Гебрейесус.

Він наголосив, що введені у різних країнах світу обмеження дозволили пригальмувати розвиток коронавірусу, але не зупинили поширення хвороби повністю. Крім того, ситуація ускладнилася через відновлення соціального життя

Гебрейесус нагадав, що 30 червня виповнюється пів року з моменту перших повідомлень про поширення вірусу в китайському місті Ухань. Він уточнив, що за шість місяців число підтверджених випадків зараження в світі досягло десяти мільйонів, а померли від ускладнень COVID-19 вже 500 тисяч інфікованих.

До слова, цього тижня ВООЗ скличе другу зустріч для оцінки прогресу в дослідженнях і розробці засобів боротьби з коронавірусів.

Як повідомлялося, станом на 03:00 за київським часом понеділка, 29 червня, у світі кількість летальних випадків серед пацієнтів із підтвердженим COVID-19 сягає 500 882. Найбільше життів нова коронавірусна інфекція забрала у США (125 768 жертв), Бразилії (57 622 жертви) та Великій Британії (43 634 жертви). Водночас побороти недугу змогли вже понад 5,1 мільйона пацієнтів. 

Коронавірус у світі: кількість інфікованих зросла до 10 мільйонів та майже 300 тисяч

Коронавірус у світі: кількість інфікованих зросла до 10 мільйонів та майже 300 тисяч

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація