Ватикан готується до масової вакцинації населення від коронавірусу

Ватикан готується до масової вакцинації населення від коронавірусу

Фото: Associated Press

Офіційний Ватикан поки не повідомляє, чи буде вакцинуватись Папа Франциск.

Ватикан розраховує отримати в найближчі дні достатню кількість доз вакцини від коронавірусу, щоб прищепити все населення країни. Утім, ще не відомо, чи буде вакцинуватись безпосередньо Папа Римський.

У Ватикані проживає близько 450 осіб, зокрема, і Папа Франциск. Також кілька сотень співробітників понтифіка живуть в Римі, який оточує місто-державу, повідомляє Reuters.

"Ймовірно, вакцини можуть прибути в країну в другий тиждень січня в кількості, достатній для задоволення потреб Святого Престолу [керівного органу Римо-католицької церкви, що діє на території країни] і всього Ватикану", - йдеться в заяві.

Ватикан заявив, що купив потужний холодильник для зберігання доз, припускаючи, що закуповуватися буде вакцина компаній Pfizer і BioNTech, яка повинна зберігатися в умовах близько мінус 70 градусів за Цельсієм.

Пріоритет під час вакцинації буде віддаватися персоналу охорони здоров'я і громадської безпеки, літнім людям і персоналу, який часто контактує з населенням.

Зазначено, що Папі Франциску 84 роки і йому видалили частину легені під час хвороби, коли він був молодим. Це зробило його потенційно вразливим для COVID-19. Офіційний Ватикан поки не повідомляє, чи його вакцинують.

Нагадаємо, Ватикан заявив, що не проти вакцин від коронавірусу, в розробці яких використовують клітини абортованих плодів.

Повʼязані теми:

Наступна публікація