"Вакцинувався проти COVID-19 і за тиждень заразився": лікар розказав про легкий перебіг коронавірусу після щеплення

"Вакцинувався проти COVID-19 і за тиждень заразився": лікар розказав про легкий перебіг коронавірусу після щеплення

Фото: Міністерство охорони здоров’я України

Павло Бик переконаний, що ускладнень від вакцин набагато менше, ніж від коронавірусної хвороби.

Київський лікар розказав, як за тиждень після щеплення заразився коронавірусом. Але пояснив це тим, що ще не пройшов необхідний час для вироблення достатнього захисного титру антитіл. А також тим, що постійно працює з хворими на COVID-19.

Про це повідомив лікар-хірург швидкої та невідкладної допомоги Олександрівської лікарні, асистент кафедри хірургії Національного медичного університету імені О.О. Богомольця Павло Бик.

"Я вакцинувався проти COVID-19 місяць тому, 25 лютого. Після щеплення почувався добре, побічних реакцій не було. Оскільки я працюю з хворими на COVID-19 за тиждень заразився. Це пов’язано з тим, що ще не пройшов необхідний час для вироблення достатнього захисного титру антитіл", - розказав він.

Крім того, лікар зазначив, що оскільки був вакцинованим, переніс хворобу у легкій формі.

"Оскільки я вакцинований, єдиним моїм симптомом була втрата нюху на 3 дні. На жаль, мої невакциновані рідні перенесли COVID-19 важче. Зараз я вже здоровий та працюю. Додам, що зі всіх вакцин, які мені вводили, Covishield найбезболісніша", - повідомив Бик.

Лікар зазначив, що його позиція  - вакцинуватися від тих хвороб, від яких є вакцина. Що він і робить. Павло Бик переконаний, що ускладнень від вакцин набагато менше, ніж від місцевих анестетиків і незрівнянно менше, ніж від коронавірусної хвороби. Лікар припускає, що у майбутньому вакцинацію проти COVID-19 включать у календар обов’язкових щеплень.

Нагадаємо, станом на ранок 25 березня у Києві зафіксовано 1267 нових випадків коронавірусу за добу. Загалом у столиці підтверджено 156 603 випадки COVID-19. 

Новини України: чому створюють фонд для компенсацій побічних наслідків від "антиковідної" вакцини

Новини України: чому створюють фонд для компенсацій побічних наслідків від "антиковідної" вакцини

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація