Вакцинація проти коронавірусу в Україні: лікар вказав на можливі ускладнення

Вакцинація проти коронавірусу в Україні: лікар вказав на можливі ускладнення

Фото: pixabay.com

Він підкреслив, що не можна примушувати людей робити це.  

Жорсткі правила зберігання вакцини ускладнять масове щеплення від коронавірусу в Україні. До того ж, більшість українців може бути проти вакцинації

Про це розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" лікар-анестезіолог Сергій Дубров.

Вакцині потрібні правильні умови для зберігання і транспортування: 70 градусів морозу, виймати не більше 4 разів, перекладати з одного контейнера в інший.

"Тому має бути ретельно продумана вся логістика, транспортування як в країну, так і до лікувальних закладів, де проводитиметься щеплення. Дійсно, порушення температурного ланцюжка може призвести до неефективності вакцинації", - сказав Дубров.

За словами лікаря, на профілактичні щеплення більшість не погоджується. 

"Думаю, що будуть проблеми, небажання робити щеплення в тих людей, які вже перехворіли на COVID-19. Залежить кількість бажаючих зробити щеплення від того, коли буде вакцина в Україні. Якщо вона буде наприкінці першого кварталу, то кількість бажаючих буде досить великою. Якщо вона буде восени, то кількість людей, які бажають зробити щеплення, мені здається, буде менша", - розповів Дубров.

Нагадаємо, Україна може отримати вакцину від коронавірусу в найкоротші строки. Міністр охорони здоров'я Максим Степанов провів перемовини телефоном з тимчасовою повіреною у справах США в Україні Крістіною Квін. 

Перемога науки: у Британії розпочали масову вакцинацію від коронавірусу

Перемога науки: у Британії розпочали масову вакцинацію від коронавірусу

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація