В Єгипті попередили про посилені перевірки тестів на коронавірус в туристів

В Єгипті попередили про посилені перевірки тестів на коронавірус в туристів

Фото: pixabay.com

Відпочити в Єгипеті стане складніше.

В Єгипті почали ретельніше перевіряти достовірність довідок із негативним ПЛР-тестом на коронавірус, з якими іноземні туристи приїздять до країни на відпочинок. Такий сертифікат повинні мати й українці. А у разі виникнення сумнівів в його дійсності, єгипетська сторона може вимагати пройти повторно тест.

Про це повідомило посольство України в Єгипті.

Передусім, одна із вимог, це - тест повинен бути зроблений за 72 години до візиту в Єгипет. Тому обов’язково у сертифікаті повинна бути вказана точна дата та час проведення тесту.

Документ приймається тільки від офіційної лабораторії. На довідці має бути печатка лабораторії, підпис лікаря та/або QR-код, який містить посилання на результат тесту на офіційному сайті лабораторії. Сертифікати заповнені від руки не приймаються, на ньому не може бути жодних виправлень, підтирань чи правок. Виданий він має бути англійською мовою.

У документі повинна бути вказана інформація про проведений різновид тесту і те, що особі було проведено тестування типу RT-PCR. Також має бути вказано інформацію про туриста, який зробив тест.

"У разі виникнення сумнівів щодо достовірності тесту, єгипетська сторона залишає за собою право на проведення повторного тесту по прильоту. Переконайтесь, що Ваш сертифікат негативного тесту ПЛР відповідає вищезгаданим вимогам", - наголосили у посольстві.

Водночас тих туристів, яким зроблять тест по прильоту в аеропортах курортних міст і він виявиться позитивним, ізолюють в окремих корпусах на території заброньованих ними готелів. Їм заборонено покидати кімнати, в яких вони перебуватимуть, поки тест не буде негативним. 

Також мандрівникам радять пересвідчитися, що страховий поліс відповідає потребам та може покрити витрати на ізоляцію та/або лікування. Стосовно проведення повторного ПЛР-тесту туристів закликають звертатися до страхової компанії та/або туристичного оператора.

Нагадаємо, міжнародне авіасполучення припиняти на новорічні свята не будуть. Тож чимало українців попри карантин наважилося на святковий закордонний відпочинок під час пандемії COVID-19. Варіантів для українських туристів нині небагато, але вони є. Куди можна поїхати на відпочинок, читайте за посиланням.

Також ми поспілкувалися з туристичними операторами й підготували для вас найкращі місця Карпат для зустрічі Нового 2021 року. Який курорт обрати, як усе безпечно організувати в умовах пандемії, щоб і відпочинок запам’ятався надовго, і не заразитися коронавірусом, і в скільки обійдеться така поїздка, читайте у матеріалі.

"Буковель" розпочав новий туристичний сезон

"Буковель" розпочав новий туристичний сезон

Повʼязані теми:

Наступна публікація