В Японії виявили чергову мутацію коронавірусу в туристів з Бразилії

В Японії виявили чергову мутацію коронавірусу в туристів з Бразилії

Фото: Associated Press

Хворі новою мутацією коронавірусу були у Бразилії.

В Японії виявили новий варіант коронавірусу, який завезли з Бразилії. Ця мутація відрізняється від вже виявлених в Великій Британії і Південній Африці.

Про це повідомляє агентство Kyodo з посиланням на владу країни.

Як зазначається, нову мутацію коронавірусу виявили у чотирьох туристів з Бразилії. Вони прилетіли на батьківщину через токійський міжнародний аеропорт Ханеда 2 січня.

За інформацією Міністерства охорони здоров'я, праці і добробуту Японії, двоє з хворих - діти, віком близько 10 років. Ще двоє - дорослі, зокрема, 40-річний чоловік і 30-річна жінка. 

У хворого нібито були проблеми з диханням, заражена мала буцімто головний біль і біль у горлі. В однієї дитини діагностували підвищену температуру тіла.

Через виявлену мутацію коронавірусу до кінця січня в Японії діятиме обмеження на в'їзд іноземців в країну. Потрапити до Японії зможуть тільки громадяни країни й іноземці з довгостроковими візами. Нові візи також не видаватимуть до кінця січня.

Фахівці наголошують, що наразі невідомо, чи викликає нова мутація важчу форму коронавірусу. Проте фахівці зауважили, що хоч цей варіант інфекції відмінний від вже відомих штамів, він має деякі подібні характеристики. Зокрема, йдеться про швидкість передавання коронавірусу від хворого до здорового.

Нагадаємо, 20 грудня Велика Британія заявила про появу нового штаму мутованого коронавірусу "VOC – 202012/01", який передається набагато легше, аніж його попередники. За словами прем’єр-міністра Бориса Джонсона, вірус може бути на 70% більш заразним.  

У Великій Британії, зокрема, заявили, що новий штам коронавірусу, який наразі циркулює в деяких частинах країни, "вийшов з-під контролю". 

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) у неділю, 20 грудня, закликала європейські країни посилити заходи у боротьбі з коронавірусом через появу у Британії його нового штаму. 

Сімейний лікар Антон Асонов про локдаун та чи є в країні тести, щоб виявити новий штам вірусу

Сімейний лікар Антон Асонов про локдаун та чи є в країні тести, щоб виявити новий штам вірусу

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2156
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація