В Ужгороді породілля з коронавірусом втратила дитину: відео

Автор
Оксана РудаОксана Руда
Дата публікації
Перегляди
1163
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В Ужгороді породілля з коронавірусом втратила дитину: відео

Фото: pixabay.com

У жінки виявили коронавірус і пневмонію, її під'єднали до апарату ШВЛ, але врятувати дитину не вдалося.

На Закарпатті породілля з Тячівського району, у якої виявили коронавірус і пневмонію, втратила дитину. Жінку привезли до пологового будинку Ужгорода на 25-му тижні вагітності та під'єднали до апарату штучної вентиляції легень. У медзакладі вона перебуває приблизно місяць, і за цей час, на жаль, втратила малюка.

Про це розповів директор медзакладу Олег Онопко, інформує "Суспільне".

Зараз Наталія перебуває в реанімаційному відділенні пологового будинку. Тут вона проходить реабілітацію. Каже, що почувається нормально.

"Мала температуру. Лежала в обласній інфекційній лікарні. Далі я не пам’ятаю", — сказала породіля.

Лікар-анестезіолог Іван Петрінко розповів, що пацієнтка до пологового будинку прибула 25 листопада з підозрою на COVID-19 та з підтвердженою пневмонією. 1 грудня її стан погіршився.

"Наступного дня, 2 грудня, зранку їй стало гірше, але до 14:00 їй вже дуже стало зле. Виникла дуже важка дихальна недостатність, сатурація знизилася до 60, частота дихання була 50, тобто все показувало, що її треба переводити на штучну вентиляцію легень. Ще декілька днів вона перебувала на таких серйозних умовах ШВЛ", — розповів анестезіолог.

Загалом жінка перебувала на штучній вентиляції легень 16 днів.

"За цей час, на жаль, сталася антенатальна загибель плоду, дитинка померла внутрішньоутробно. Слава Богу, вдалося завершити все консервативно, вона не потребувала операції, яку важко б перенесла", — сказав лікар.

За його словами, зараз Наталія також перебуває в пологовому, її стан покращився, але вона залишається кисневозалежною і потребує ще довготривалої реабілітації.

Директор пологового зазначив, що жінку планують перевести на лікування в районну або в обласну лікарню.

Нагадаємо, у Маріуполі Донецької області у перинатальному центрі днями померла 36-річна породілля Ольга. Жінка потрапила до медзакладу з двобічною пневмонією, передчасно народила дитину, а після пологів померла.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
1163
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація