В Ужгороді переповнені реанімації, а у Харкові коронавірусних хворих прийматиме ще одна лікарня

Дата публікації
Перегляди
10к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В Ужгороді переповнені реанімації, а у Харкові коронавірусних хворих прийматиме ще одна лікарня

Ілюстрація / Фото: Роман Балук

Епідеміологічна ситуація в Україні залишається тривожною.

Головний лікар Закарпатської обласної інфекційної лікарні заявив, що скоро не матиме місця для нових пацієнтів з коронавірусною інфекцією. Про це Михайло Поляк повідомив під час брифінгу в Закарпатській ОДА.

"Погіршення епідситуації призвело до різкого збільшення госпіталізованих хворих із важким перебігом. У лікарнях Ужгорода реанімаційні відділення переповнені. Збільшення кількості хворих маємо через те, що часто люди з дільниць не звертаються своєчасно. Усі лікарні першої хвилі майже повністю заповнені. Ми мало приймаємо хворих, тому що одужання відбувається не так швидко - це близько 3 тижнів. Оскільки не виписуємо, то і нема куди їх класти. Сьогодні на ранок у лікарнях першої хвилі було 179 хворих. А виписано вчора було 11. Відповідно і прийняти можемо приблизно таку кількість. Ми скоро не будемо мати куди класти хворих", - завив головлікар.

Також Поляк повідомив, що лікарні теж заповнені у Хустському, Іршавському, Свалявському, Рахівському і Перечинському районах

"Кількість хворих із послабленням карантину зросла в рази. Ми скоро не будемо мати місця для госпіталізації всіх хворих. Місця для госпіталізації обмежені. Подумайте про своїх близьких", - закликав медик.

Як повідомляв міністр охорони здоров’я Максим Степанов, найближчими днями в Закарпатській області можуть посилити карантинні заходи задля недопущення стрімкого поширення нового коронавірусу COVID-19.

Тим часом у Харкові найближчими днями обласний диспансер радіаційного захисту розпочне приймати хворих на коронавірус, оскільки обласна інфекційна лікарня перенавантажена. Про це в прямому ефірі "Суспільного" заявив голова Харківської ОДА Олексій Кучер.

"Завтра-післязавтра, точно до понеділка лікарня розпочне приймати COVID-хворих. Єдине, що мене тримало, це збентеженість і напруженість лікарів Чорнобильської лікарні. Вони хотіли звільнятися, розвертатися. На сьогоднішній день все ж таки стабілізувалася ситуація з приводу реакції лікарів", — повідомив голова ОДА.

Нагадаємо, в Україні 20 червня зранку число інфікованих коронавірусом зросло до 35 825. За останню добу зареєстровано 841 новий випадок COVID-19. Від початку пандемії померло 994 людини. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
10к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація