В Ужгороді місць у лікарні для хворих на COVID-19 більше немає: з'явилось відео

В Ужгороді місць у лікарні для хворих на COVID-19 більше немає: з'явилось відео

скріншот з відео / "Перший Кабельний"

Там же утворюється черга з тих, кому терміново потрібна госпіталізація.

Закарпатська обласна клінічна лікарні в Ужгороді повністю заповнена хворими на COVID-19. Медики на відео показали, що відбувається у відділенні для пацієнтів з коронавірусом.

За словами завідувачки лікарні Оксани Цимботи, в останні дні відбувається щось неймовірне. У відділенні 85 ліжок для хворих з коронавірусом. Тільки-но виписують пацієнта, стан якого покращився, тут же утворюється черга з тих, кому терміново потрібна госпіталізація. Про це йдеться в сюжеті "Перший кабельний".

"Більш легких ми тримаємо в амбулаторному режимі, але вони потребують поступової госпіталізації", - пояснила Оксана Цимбота.

Медики працюють вахтовим способом, вони дуже стомлені й у відділенні не вистачає рук для допомоги хворим. Вони теж заражаються і хворіють, заражаються також і їх сім'ї.

Частина хворих розміщена в хірургічному відділенні лікарні, оскільки тільки там можна облаштувати зони, відділені одна від одної. Директор лікарні Юрій Яцина вважає, що ситуацію можна вирішити тільки за допомогою тотального карантину.

"Якщо ми введемо жорсткий карантин на два тижні, всі перехворіють і отримають імунітет. Вони не будуть заражати інших і все це закінчиться. Гратися з карантином не можна", - зазначив лікар.

Пацієнти ж лікарні радять мешканцям міста не виходити з дому без особливої потреби, а також не відвідувати громадські заклади.

Зазначимо, за даними Міністерства охорони здоров'я, лікарні в Закарпатській області станом на 5 листопада заповнені на 66,7%.

Нагадаємо, 5 листопада зранку підприємці Ужгорода вийшли на мітинг під обласну адміністрацію, щоб протестувати проти карантинних обмежень, попри завантажені лікарні хворими.

Раніше ми розповідали, що коїться в лікарнях регіонів, де найбільше хворих на COVID-19.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація