В університеті Шевченка повідомили, як вчитимуться студенти до Нового року

В університеті Шевченка повідомили, як вчитимуться студенти до Нового року

Фото: Wikimedia Commons

Навчання буде дистанційним.

У Київському національному університеті імені Тараса Шевченка продовжили дистанційну форму навчання через ускладнення ситуації з коронавірусом. Онлайн-пари триватимуть щонайменше до 31 грудня 2020 року.

Про це повідомили у Facebook університету.

Відповідне розпорядження підписав в. о. ректора Леонід Губерський. Згідно з рішенням, зимова сесія теж відбуватиметься в онлайн-режимі.

"У зв'язку з погіршенням епідеміологічної ситуації за розпорядженням в. о. ректора Леоніда Губерського онлайн-формат навчання продовжено до кінця семестру! Водночас підсумкова атестація та семестровий контроль також відбуватимуться з використанням технологій дистанційного навчання", — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, від 2 листопада більшість українських учнів повернулися до школи після осінніх канікул. Формат навчання всюди різний, залежно від епідситуації, в якій опинилося місто. Майже скрізь дотрималися рекомендацій Міносвіти: школярів початкової школи навчати очно. 

Раніше повідомлялося, що в Україні професія вчителя стала вкрай дефіцитною. Зокрема, йдеться про викладачів фізики, математики, хімії. За словами т. в. о. міністра освіти і науки України Сергія Шкарлета, "42 роки треба для того, щоб покрити весь дефіцит педагогічних кадрів".

Повʼязані теми:

Наступна публікація