В Умані ввели посилений карантин на період святкування Рош га-Шана

В Умані ввели посилений карантин на період святкування Рош га-Шана

Фото: УНІАН

Зокрема, на кількох вулицях, якими пересуваються паломники, нанесли маркування безпечної дистанції.

У місті Умань Черкаської області запровадили посилені протиепідемічні заходи. Вони діятимуть до 23 вересня.

Про це сьогодні, 16 вересня, повідомляє пресслужба Черкаської ОДА.

"В Умані запровадили  посилені протиепідемічні заходи. Їхнє виконання контролюють фахівці міськрайонного управління Держпродспоживслужби Черкащини. Посилені заходи щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції в Умані триватимуть до 23 вересня", — йдеться у повідомленні.

Зокрема, відділ житлово-комунального господарства встановив щити про заборону купання у водоймах, а також чотири біотуалети в громадських місцях.

На кількох вулицях, якими пересуваються прочани, нанесли маркування безпечної дистанції.

"Проводиться постійний контроль за благоустроєм в зоні святкування... На 26 майданчиках встановили 104 контейнери для сміття, які обслуговує дев'ять одиниць автотранспорту", — додають у повідомленні.

Щоденно проводиться дезінфекція автомобілів поліції, сміттєвозів, контейнерів для сміття та обладнаних для них майданчиків.

Від 8 вересня щоденно прибирають та миють шість вулиць у районі святкування, дезінфікують місця загального користування семи будинків КНП "Уманське РЕУ №3".

"Створені запаси деззасобів, антисептиків для рук, рідкого мила, спецодягу, засобів індивідуального захисту для працівників комунальних служб. На це з міського бюджету виділили  337 тис. грн", — зауважують в ОДА.

Представники Міжнародного благодійного фонду імені рабі Нахмана визначили кількість прочан,  які можуть перебувати в культових спорудах. Встановлено інформаційні табло щодо протиепідемічних заходів. Повсюдно поширюють листівки-пам’ятки.

"Культові споруди забезпечені безконтактними термометрами, одноразовими рушниками, санітайзерами, антисептиками для рук, рідким милом, деззасобами, пульверизаторами для деззасобів. Розроблений графік дезобробок, план схеми розміщення  відвідувачів", -— додали у пресслужбі ОДА.

Нагадаємо, Україна закриває пункт пропуску на кордоні з Білоруссю в Чернігівській області "Нові Яриловичі", де зібралися близько тисячі паломників-хасидів, щоб, попри обмеження, потрапити до нашої країни на святкування юдейського Нового року. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація