В українській армії стрімко зростає кількість хворих на коронавірус

Дата публікації
Перегляди
1080
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В українській армії стрімко зростає кількість хворих на коронавірус

Фото: УНІАН

У лікарні 19 осіб.

У лавах Збройних Сил України за минулу добу додався 131 новий випадок інфікування COVID-19. Загалом станом на 24 жовтня хворіє на коронавірус 1317 осіб.

Про це повідомили у командуванні Медичних сил ЗСУ.

 Згідно з даними, нині на ізоляції перебуває 357 осіб, із них 46 через найближчі три доби зможе повернутися до звичного життя.

У закладах охорони здоров’я перебуває 19 осіб. Стан здоров’я пацієнтів задовільний. Вдома лікується під наглядом медичної служби 94 особи. У них легкий перебіг коронавірусу, їхній стан здоров’я теж задовільний.

"Аналіз захворювань серед військовослужбовців та цивільного населення свідчить про те, що найчастіше інфекція поширюється під час епізодичних зустрічей з найближчими людьми (друзями та рідними), які не входять до кола осіб, з якими ви спілкуєтеся щодня або мешкаєте разом. Не наражайте себе та свою родину на небезпеку зайвими контактами", - йдеться в повідомленні командування Медичних сил ЗСУ.

Загалом від початку пандемії одужало в ЗСУ 3608 осіб, але 14 - померли.

Нагадаємо, 19 жовтня повідомлялося, що у Збройних сил України зареєстровано 14-ту смерть від коронавірусу. Недуга забрала життя військового, який мав хронічні супутні захворювання. 

Вітамін D зникає в аптеках: чи дійсно він допомагає захиститися від коронавірусу

Вітамін D зникає в аптеках: чи дійсно він допомагає захиститися від коронавірусу

Повʼязані теми:

Наступна публікація