В Україні змінився розподіл на нові карантинні зони: де повернулися до жорстких обмежень

В Україні змінився розподіл на нові карантинні зони: де повернулися до жорстких обмежень

Фото: УНІАН

Розподіл залежить від рівня захворюваності, завантаженості лікарень та обсягів тестування.

Від понеділка, 17 серпня, Україну поділили на нові карантинні зони: червону, помаранчеву, жовту й зелену. Це залежить від рівня захворюваності, завантаженості лікарень та обсягів тестування.

Про це розповіли у ТСН.Ранок.

До червоної зони, де мають повернутися до найжорсткіших карантинних обмежень, належать Самбір Львівської області, Біляївка в Одеській, місто Дубно та кілька районів у Рівненській області, а також один район на Буковині. Тут не можуть працювати, зокрема, ТРЦ, заклади харчування, спортклуби, не зупинятимуться потяги, не курсуватиме громадський транспорт.

Посилюють обмеження також у столиці. Київ опинився у жовтій зоні карантину. Зокрема, маскового режиму тепер тут треба дотримуватися не лише у приміщеннях, наприклад, у магазинах чи вокзалах, а й у громадських місцях - тобто майже всюди. За дотриманням обмежень стежитиме поліція. Переглядатимуть колір зони щотижня. 

Як повідомлялося, в Україні кількість хворих на коронавірус COVID-19 перевищує вже 90 тисяч. У Міністерстві охорони здоров'я повідомили про різке зростання недужих з важким перебігом хвороби.  Лідерами за кількістю інфікованих є столиця, Львівська область та Чернівці.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація