В Україні збільшили страхові виплати медикам, які через коронавірус отримали групу інвалідності

В Україні збільшили страхові виплати медикам, які через коронавірус отримали групу інвалідності

Фото: Associated Press

Бюджет Фонду соцстрахування України на цей рік збільшено на понад 230 млн грн для надання страхових виплат медикам

Кабмін ухвалив рішення збільшити надання страхових виплат медикам, які унаслідок коронавірусу отримали групу інвалідності. 

Про це повідомляє Урядовий портал.

"Урядом ухвалено рішення додати до дохідної та видаткової частини бюджету Фонду соціального страхування України на 2020 рік 233 322 тис. гривень, виділених як фінансова допомога із фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками", - йдеться у повідомленні.

Кошти від цієї допомоги будуть спрямовані на страхові виплати медичним працівникам державних і комунальних закладів охорони здоров’я у разі встановлення їм групи інвалідності внаслідок захворювання на коронавірус (це не менше 300-кратного розміру прожиткового мінімуму, встановленого законом для працездатних осіб).

Також Фонд зможе виплачувати одноразову допомогу членам сімей, батькам та утриманцям медичних працівників, смерть яких настала внаслідок інфікування COVID-19, у 750-кратному розмірі прожиткового мінімуму, встановленого законом для працездатних осіб.

Головний медик Волині захворів на коронавірус

Головний медик Волині захворів на коронавірус

Нагадаємо, станом на 1 липня в Україні на понад 10% знизився рівень захворюваності на COVID-19 серед медиків. У середині квітня серед захворілих медики становили п’яту частину.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація