В Україні зафіксували майже 100 нових випадків зараження коронавірусом: загальна цифра сягнула 645 осіб

В Україні зафіксували майже 100 нових випадків зараження коронавірусом: загальна цифра сягнула 645 осіб

Фото: Associated Press

Померло від хвороби 17 людей.

Станом на вечір 31 березня в Україні зафіксували майже 100 нових випадків зараження новим коронавірусом. Таким чином загальна кількість інфікованих зросла до 645 осіб.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я України.

"За результатами досліджень вірусологічної референс-лабораторії ЦГЗ України та обласних лабораторних центрів загалом підтверджено 645 випадків COVID-19", - йдеться у повідомленні Центру громадського здоров'я МОЗ України.

Водночас, уже зафіксовано 17 летальних випадків від коронавірусної інфекції - за добу померло 4 людини. Також МОЗ повідомляє і про 10 одужавших - пацієнти із Дніпропетровської (1), Запорізької (1), Київської (1) та Чернівецької (7) областей.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста. За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

У Чернівцях від коронавірусу померли двоє пацієнтів

У Чернівцях від коронавірусу померли двоє пацієнтів

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація