В Україні за порушення карантину склали понад 20 тисяч протоколів: в яких випадках

В Україні за порушення карантину склали понад 20 тисяч протоколів: в яких випадках

Фото: УНІАН

Найбільше порушень виявлено в Дніпропетровській області, місті Києві, а також у Харківській, Львівській та Одеській областях.

В Україні від початку введення карантину задля недопущення поширення коронавірусу COVID-19 поліцейські склали 21 628 адміністративних протоколів, пов'язаних з порушенням карантинних заходів.

Найбільше порушень виявлено в Дніпропетровській області, місті Києві, а також у Харківській, Львівській та Одеській областях. Про це у п'ятницю, 7 серпня, повідомив заступник голови Національної поліції України Олександр Фацевич, передає пресслужба відомства.

"На порушення карантинних вимог, які визначені постановою Кабінету міністрів України, всі підрозділи поліції реагують в межах своїх повноважень. Правоохоронці націлені на профілактичну роботу при проведенні епідеміологічних заходів та забезпеченні правопорядку", - сказав він.

За словами Фацевича, якщо особа вперше порушує протиепідеміологічні заходи і одразу ж усуває недоліки, то відповідно з нею поліцейські проводять профілактичну бесіду і не складають адміністративні протоколи.

"Проте у нас є багато фактів систематичного порушення суб'єктами господарювання та керівниками комунальних підприємств. У таких випадках поліцейські реагують відповідно - складають адміністративні протоколи", - пояснив заступник голови Нацполіції.

Підрозділи Нацполіції несуть службу в посиленому режимі від березня, з початком пандемії, зазначив Фацевич.

Нагадаємо, що Кабмін подовжив дію адаптивного карантину в Україні через епідемію коронавірусу до 31 серпня та встановив чотири рівні епідемічної небезпеки. Йдеться про "зелений", "жовтий", "помаранчевий" та "червоний" рівні карантину.

Максим Степанов - про нові умови карантину в Україні

Максим Степанов - про нові умови карантину в Україні

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація