В Україні від 19 грудня змінили правила проведення релігійних заходів

В Україні від 19 грудня змінили правила проведення релігійних заходів

У церкві зможе перебувати одна людина на 5 квадратних метрів приміщення.

Від 19 грудня в Україні почали діяти нові карантинні вимоги до проведення релігійних заходів. Зокрема, в церкві чи іншому приміщенні під час такого заходу може перебувати одна людина на 5 квадратних метрів. Якщо ж релігійні заходи відбуватимуться на відкритому повітрі, то між присутніми повинна бути дистанція в 1,5 метра.

Нові обмеження діятимуть щонайменше до 28 лютого 2021 року.

Відповідне рішення про зміни до карантинних обмежень Кабмін ухвалив у понеділок, 14 грудня, анонсувавши їхнє введення ще 9 грудня.

Повний перелік нових заборон та обмежень "помаранчевої" зони читайте на ТСН.ua за цим посиланням.

Водночас в Україні діятиме заборона на проведення масових культурних (в т.ч. концертів), спортивних, соціальних, рекламних та інших заходів, в яких бере участь понад 20 осіб та недотримана дистанція у 1,5 метра між учасниками. Винятки: офіційні та професійні спортивні заходи без глядачів, іспити для нотаріату та заходи необхідні для забезпечення роботи органів влади.

Урядовий портал

Які нові карантинні обмеження чекають на українців із 19 грудня

Які нові карантинні обмеження чекають на українців із 19 грудня

Нагадаємо, що від 8 до 24 січня 2021 року в Україні відбудеться посилення карантину. Відповідну постанову про локдаун Кабмін затвердив під час позачергового засідання 9 грудня. Також вона передбачає і подовження режиму надзвичайної ситуації та дії обмежень помаранчевої зони, які діють і зараз, до 28 лютого 2021 року.

Що буде заборонено, а що дозволено під час локдауну від 8 до 24 січня 2021 року: повний перелік читайте у нашому матеріалі.