В Україні від 19 грудня змінили правила проведення релігійних заходів

В Україні від 19 грудня змінили правила проведення релігійних заходів

У церкві зможе перебувати одна людина на 5 квадратних метрів приміщення.

Від 19 грудня в Україні почали діяти нові карантинні вимоги до проведення релігійних заходів. Зокрема, в церкві чи іншому приміщенні під час такого заходу може перебувати одна людина на 5 квадратних метрів. Якщо ж релігійні заходи відбуватимуться на відкритому повітрі, то між присутніми повинна бути дистанція в 1,5 метра.

Нові обмеження діятимуть щонайменше до 28 лютого 2021 року.

Відповідне рішення про зміни до карантинних обмежень Кабмін ухвалив у понеділок, 14 грудня, анонсувавши їхнє введення ще 9 грудня.

Повний перелік нових заборон та обмежень "помаранчевої" зони читайте на ТСН.ua за цим посиланням.

Водночас в Україні діятиме заборона на проведення масових культурних (в т.ч. концертів), спортивних, соціальних, рекламних та інших заходів, в яких бере участь понад 20 осіб та недотримана дистанція у 1,5 метра між учасниками. Винятки: офіційні та професійні спортивні заходи без глядачів, іспити для нотаріату та заходи необхідні для забезпечення роботи органів влади.

Фото: Урядовий портал

Які нові карантинні обмеження чекають на українців із 19 грудня

Які нові карантинні обмеження чекають на українців із 19 грудня

Нагадаємо, що від 8 до 24 січня 2021 року в Україні відбудеться посилення карантину. Відповідну постанову про локдаун Кабмін затвердив під час позачергового засідання 9 грудня. Також вона передбачає і подовження режиму надзвичайної ситуації та дії обмежень помаранчевої зони, які діють і зараз, до 28 лютого 2021 року.

Що буде заборонено, а що дозволено під час локдауну від 8 до 24 січня 2021 року: повний перелік читайте у нашому матеріалі.

Повʼязані теми:

Наступна публікація