В Україні від 19 грудня в дитсадках, школах і вишах заборонили загальні "новорічні ранки" та інші масові заходи

В Україні від 19 грудня в дитсадках, школах і вишах заборонили загальні "новорічні ранки" та інші масові заходи

Фото: УНІАН

Заходи можна проводити лише для одного класу чи групи, без присутності відвідувачів.

Цьогорічні "новорічні ранки" в дитсадках та школах відбуватимуться лише в групах та класах, без присутності батьків, дідусів, бабусь та інших відвідувачів.

Від 19 грудня Кабмін заборонив проведення в усіх закладах освіти масових заходів (вистав, свят, концертів) за участю вихованців, учнів чи студентів з більш ніж однієї групи/класу та за присутності відвідувачів.

Відповідне рішення про зміни до карантинних обмежень Кабмін ухвалив у понеділок, 14 грудня, анонсувавши їхнє введення ще 9 грудня.

Повний перелік нових заборон та обмежень "помаранчевої" зони читайте на ТСН.ua за цим посиланням.

Продовжує діяти заборона відвідування закладів освіти у разі, коли на самоізоляції перебуває понад 50% учнів та персоналу закладу освіти. Також діє заборона відвідування закладів освіти групами понад 20 осіб, крім закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти.

Зазначимо, що учні в школах в Україні навчаються до 24 грудня. Потім будуть зимові канікули щонайменше два тижні. Від 8 до 24 січня в Україні запровадять локдаун — усі заклади освіти працюватимуть або в дистанційному режимі, або подовжать зимові канікули. Дитсадки під час локдауну працюватимуть.

Фото: Урядовий портал

Які нові карантинні обмеження чекають на українців із 19 грудня

Які нові карантинні обмеження чекають на українців із 19 грудня

Нагадаємо, що від 8 до 24 січня 2021 року в Україні відбудеться посилення карантину. Відповідну постанову про локдаун Кабмін затвердив під час позачергового засідання 9 грудня. Також вона передбачає і подовження режиму надзвичайної ситуації та дії обмежень "помаранчевої" зони, які діють і зараз, до 28 лютого 2021 року.

Що буде заборонено, а що дозволено під час локдауну від 8 до 24 січня 2021 року: повний перелік читайте у нашому матеріалі.

Повʼязані теми:

Наступна публікація