В Україні від 11 травня збільшать кількість громадського транспорту - Шмигаль

Дата публікації
Перегляди
35к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В Україні від 11 травня збільшать кількість громадського транспорту - Шмигаль

Фото: УНІАН

Кабінет міністрів хоче, аби люди змогли дістатися на роботу.

Кабінет міністрів дозволив збільшити кількість громадського транспорту в Україні після 11 травня та під час послаблення обмежень.

Про це під час засідання Кабінету міністрів заявив прем'єр Денис Шмигаль.

Очільник уряду заявив, що місцевим владам дозволять збільшити кількість громадського транспорту, аби дати змогу людям діставатися на роботу. Однак відповідальність за ймовірні спалахи коронавірусу теж покладають на мерів.

"Його запуск ми плануємо робити в межах нашої концепції адаптивного карантину. І тут в нас спільа відповідальність з місцевою владою, коли всі аспекти будуть враховані. Громадський транспорт у великих містах - це ризик сотень хворих, і тут треба діяти поступово та дивитися на питання безпеки", - сказав він.

Шмигаль додав, що міські голови несуть персональну відповідальність за громадський транспорт.

Нагадаємо, від 11 березня на всій території України запроваджений карантин задля протидії новому коронавірусу. Обмежено проведення масових заходів, закриті кордони, роботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями також обмежено, заклади громадського харчування не працюють.

Наразі карантин подовжено до 22 травня. Однак вже від 11 травня має відбутися низка послаблень: йдеться про відкриття парків, перукарень, літніх майданчиків, кафе тощо.

3 березня в Україні зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
35к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація