В Україні від 1 червня знову послаблять карантин: Ляшко анонсував відкриття автошкіл та басейнів

В Україні від 1 червня знову послаблять карантин: Ляшко анонсував відкриття автошкіл та басейнів

Фото: УНІАН

В МОЗ перед зняттям обмежень зважатимуть на ситуацію з кількістю інфікованих.

В Україні починаючи від 1 червня планується знову послабити карантин. Відновлять роботу залізниці, а люди вже зможуть відвідувати басейни та спортивні зали.

Про це повідомив під час брифінгу головний санітарний лікар країни Віктор Ляшко.

Ляшко зазначив, якщо будуть досягнуті певні індикатори епідемічної ситуації, планується відкриття басейнів і спортзалів. Також відвідування освітніх занять у групах не більше, ніж 10 осіб. Наприклад, розпочнуть роботу автошколи.

Від 1 червня планується запуск залізничного транспорту і міжобласних перевезень автомобільним транспортом. Щодо басейнів і спортзалів сьогодні-завтра на сайті Міністерства охорони здоров’я буде розміщено рекомендації щодо протиепідемічних норм, які повинні бути забезпечені у разі, коли власник вирішить відкривати спортивний зал і басейн.

заявив Ляшко

Санітарний лікар звернувся до власників спортивних залів та басейнів та закликав їх підготуватися до можливого пом’якшення карантинних заходів. Однією з вимог зокрема буде організація груп не більше 10 осіб.

Басейни ми раніше не розглядали для відкриття на третьому етапі пом’якшення карантину. Але нові дані, які сьогодні з’явилися щодо поширення коронавірусної хвороби, щодо можливості поширення збудника коронавірусу через водний шлях передачі – зокрема, у воді, яка підлягає постійній дезінфекції, – дозволяють нам розпочати роботу спортивних залів і басейнів у разі, якщо будуть дотримуватися протиепідемічні норми.

додав Ляшко.

Загалом в Україні виявили 21 582 випадки коронавірусу. Від початку пандемії померли 644 людини. За останню добу зафіксували 339 нових випадків. Кількість одужалих сягнула вже 7575, за добу вона збільшилася на 341.

"Укрзалізниця" планує запустити потяги вже цього тижня

"Укрзалізниця" планує запустити потяги вже цього тижня

Повʼязані теми:

Наступна публікація