В Україні проблема не в ліжках, а в тому, що медики не вміють лікувати - Комаровський про COVID-19

В Україні проблема не в ліжках, а в тому, що медики не вміють лікувати - Комаровський про COVID-19

скріншот з відео / Євген Комаровський, YouTube

Лікар вважає, що коронавірус ставить під загрозу національну безпеку України.

Відомий український педіатр Євген Комаровський розповів, що в Україні медики не підготовані до спалаху коронавірусу та часто не знають, як цю недугу лікувати. 

Про це він сказав у інтерв'ю "Українській правді". 

Медик наголосив, що до короновірусу потрібно було ставитись, як до війни. 

"Ми мали будувати заводи з виробництва кисню, кисневих концентраторів. Як під час війни біля кожного будинку має бути бомбосховище, у кожній клініці зараз має бути можливість ізолювати блок під інфекційні ліжка з киснем. Одне з відділень кожної лікарні має бути перепрофільовано та стояти з ліжками, з киснем, чекати. І кожен лікар, починаючи від квітня минулого року, мав проходити підготовку – що таке протоколи коронавірусу, як працювати з кисневим концентратором, які бувають режими кисневої підтримки, як слід провести вихідне обстеження, які показники впливають на вибір протоколу тощо", - вважає український педіатр. 

Євген Комаровський наголосив, що українські медики часто неправильно лікують COVID-19. 

"У нас і зараз головна проблема не тільки в тому, що немає ліжок. А в тому, що персонал не вміє це лікувати. У мене пошта не менша, ніж у президента, м'яко кажучи. Сьогодні мені пишуть люди: "У мене коронавірус, почуваюся непогано, але прийшов лікар і призначив антибіотик двічі на день. Можна мені ходити з коронавірусом на уколи в поліклініку чи краще не ходити?" Як таке могло статися у 21-му столітті?! Адже від самого початку було очевидним, що це найгостріша проблема, яка ставить під загрозу національну безпеку", - пояснив медик. 

Нагадаємо, Комаровський розповів, що задишка після перенесеної коронавірусної хвороби не вважається нормою

Читайте також: 

Записатися на вакцинацію проти COVID-19 вже сьогодні ви можете у свого сімейного лікаря або за телефоном контакт-центру МОЗ 0-800-602-019. Більше про вакцинацію ви можете дізнатися на сайті vaccination.covid19.gov.ua.

Новини Києва: 1 листопада у місті запровадять обмеження - до центрів вакцинації вишикувалися черги

Новини Києва: 1 листопада у місті запровадять обмеження - до центрів вакцинації вишикувалися черги

Повʼязані теми:

Наступна публікація