В Україні послаблять карантинні обмеження на проїзд у громадському транспорті

В Україні послаблять карантинні обмеження на проїзд у громадському транспорті

Фото: УНІАН

Однак ситуація з міжрегіональним сполученням не зміниться — потрібен повний курс вакцинації або ПЛР-тест.

В Україні планують послабити обмеження на проїзд у громадському транспорті. У МОЗ повідомляють, що з таким зверненням до уряду звернулися мери міст України.

Про це повідомив очільник МОЗ Віктор Ляшко.

Таким чином, до громадського транспорту тепер пускатимуть більше пасажирів. За словами міністра, це пов'язано з настанням холодів, адже людям доводиться довго очікувати на зупинках, що може спричинити нову хвилю захворюваності на гострі распіраторні недуги.

"Ми переходимо на такий етап, що пандемія стає пандемією невакцинованих людей і плюс вакциновані не повинні страждати через невакциновані", - сказав Ляшко.

Ляшко також наголосив, що попри перехід кількох регіонів до "жовтого" рівня епідемічної небезпеки, до автобусів і потягів міжрегіонального значення всеодно пускатимуть лише з повним курсом вакцинації, негативним ПЛР-тестом або довідкою про нещодавнє видужання від ковід.

Нагадаємо, ситуація з захворюваністю на коронавірус в Україні стабілізується. Так, протягом останні кількох днів зменшилася кількість зайнятих ліжок із киснем, а виписування почали переважати над госпіталізаціями.

Читайте також:

Записатися на вакцинацію проти COVID-19 вже сьогодні ви можете у свого сімейного лікаря або за телефоном контакт-центру МОЗ 0-800-602-019. Більше про вакцинацію ви можете дізнатися на сайті vaccination.covid19.gov.ua.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Локдаун в Україні 2021
Наступна публікація