В Україні починають щеплення китайським СoronaVac: кому введуть вакцину

В Україні починають щеплення китайським СoronaVac: кому введуть вакцину

Фото: Associated Press

Препарат пройшов лабораторні дослідження в Україні.

В Україні починають щеплення китайською вакциною від коронавірусу СoronaVac.

Про це розповіли у ТСН.Ранок 13 квітня.

Розвозити препарат у регіони розпочали напередодні, коли завершили всі лабораторні дослідження. Цю вакцину отримають поліцейські, а також маломобільні групи населення й особи, що за ними доглядають. Крім того її вводитимуть олімпійцям, паралімпійцям і вчителям, що братимуть безпосередню участь у зовнішньому незалежному оцінюванні. 

CoronaVac створений на основі інактивованого, тобто "вбитого" вірусу. Як, наприклад, загальновідома вакцина проти дифтерії, кашлюка й правця. 

Новини України: розпочинається вакцинація китайською CoronaVac

Новини України: розпочинається вакцинація китайською CoronaVac

CoronaVac - друга вакцина від коронавірусу, якою щепитимуть в Україні. Першу партію препарату компанії Sinovac Biotech, а це 215 тисяч доз, Київ отримав наприкінці березня. Донині українцям кололи лиш індійський Covishield, вироблений за ліцензією AstraZeneca. Першу дозу отримали понад 350 тисяч людей. Завершили вакцинацію, тобто отримали дві дози препарату, наріз лише п'ять українців.

Як повідомлялося, станом на 12 квітня 2021 року в Україні від коронавірусу вже щеплено 378 266 осіб. За добу 11 квітня провакциновано 1 216 людей. До листа очікування вакцинації від COVID-19 записались 441 989 людей.l

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація