В Україні оновили зони карантину: в ще одній області запровадили суворі обмеження

В Україні оновили зони карантину: в ще одній області запровадили суворі обмеження

Фото: УНІАН

У Харківській області від 11 квітня почав діяти суворий карантин.

Харківська область від 11 квітня через стрімке поширення коронавірусу потрапила у "червону" карантинну зону. 

Про це повідомили на сайті "Урядового порталу". 

Як йдеться у рішенні держкомісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, "червона зона" в регіоні почала діяти від півночі 11 квітня.

Відтак, у Харківській області вводяться суворі обмеження. Зокрема, усі заклади громадського харчування працюватимуть лише на виніс, заборонено проведення масових заходів. Кінотеатри, театри, музеї та непродовольчі ринки не працюватимуть. 

Натомість у Закарпатській області 11 квітня скасували жорсткі карантинні обмеження. Регіон перевели із "червоної" зони карантину в "жовту". 

Натомість на сайті МОЗ йдеться, що в "жовтій зоні" поки знаходяться лише Херсонська та Івано-Франківська області. У "помаранчевій зоні" залишаються Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Кіровоградська, Луганська, Полтавська, Рівненська, Тернопільська та Черкаська області. У "червоній зоні" перебувають Київ, Житомирська, Закарпатська, Запорізька, Київська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Хмельницька, Чернівецька та Чернігівська області.

Нагадаємо, в Україні станом на ранок 11 квітня зафіксовано 12 112 нових випадків коронавірусу. Протягом доби від COVID-19 померло 235 людей, ще 5 034 одужали. 

Також Івано-Франківська область 10 квітня вийшла із локдауну. 

Які штрафи за недотримання маскового режиму та карантину в Україні

Які штрафи за недотримання маскового режиму та карантину в Україні

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Локдаун в Україні 2021
Наступна публікація