В Україні оновили зони карантину: де діятимуть найсуворіші обмеження

В Україні оновили зони карантину: де діятимуть найсуворіші обмеження

Фото: Associated Press

Зонування почало діяти від 12 жовтня.

В Україні від понеділка, 12 жовтня, почало діяти нове карантинне зонування. Найсуворіші обмеження будуть у так званій "червоній "зоні.

Які українські регіони опинилися в зонах із найсуворішими обмеженнями — у матеріалі ТСН.ua.

В оновленому списку поменшало регіонів у "червоній" зоні. Наразі там залишилися тільки два міста — Канів Черкаської області та Суми Сумської області.

Міський громадський транспорт у цих регіонах мусить перевозити пасажирів лише за наявності вільних місць для сидіння. Підприємці мають визначитися, чи відкривати магазини та бари. Регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним, залізничним транспортом, міським електротранспортом заборонений. 

До слова, у Сумах скасували усі масові заходи, окрім конкурсів та змагань, але вони відбуватимуться без глядачів. ТРЦ, заклади харчування, перукарні й спортзали, які відповідно до постанови Кабміну мають зачинитися, але поки що працюють.

Відсьогодні в Україні діятиме новий розподіл на карантинні зони

Відсьогодні в Україні діятиме новий розподіл на карантинні зони

До "помаранчевої" зони карантину потрапили понад сотня населених пунктів. Серед них є й обласні центри: Вінниця, Житомир, Луцьк, Дніпро, Ужгород, Івано-Франківськ, Львів, Миколаїв, Полтава, Суми, Хмельницький, Харків. Опинилася у цій зоні обмежень і столиця. 

На "жовтому" рівні небезпеки — Кривий Ріг, Запоріжжя, Херсон тощо.

Такі епідемічні рівні встановлюються на 14 днів. 

Як повідомлялося, через стрімке поширення коронавірусу в Україні навчальні заклади переходять на нові режими роботи — школярів достроково відправляють на розширені осінні канікули, а всіх студентів переводять на дистанційне навчання. Такі рекомендації Міністерства освіти і науки. У вівторок, 13 жовтня, має відбутися засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Там мають схвалити пропозиції щодо розширених шкільних канікул та дистанційного навчання у ВНЗ. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація