В Україні оновили зони карантину: де діятимуть найсуворіші обмеження

В Україні оновили зони карантину: де діятимуть найсуворіші обмеження

Фото: Associated Press

Зонування почало діяти від 28 вересня.

В Україні від понеділка, 28 вересня, почало діяти нове карантинне зонування. Найсуворіші обмеження будуть у так званій "червоній "зоні.

Про це розповіли у ТСН.Ранок.

В оновленому списку поменшало регіонів у червоній зоні. Якщо раніше у ній було 14 міст та районів, то наразі залишаться тільки два міста. Це райцентр Бережани у Тернопільській області та сам Тернопіль.  

В обласному центрі знову відмовилися виконувати суворі обмеження. Тож школи, дитсадки та магазини сьогодні, ймовірно, відкриються і працюватимуть у звичному режимі. Хоча міський голова заявив напередодні, що батьки можуть обирати або  дистанційне навчання, або ходити до школи. Так само і підприємці мають визначитися, чи відкривати магазини і бари. Громадський транспорт теж їздитиме, однак з табличками "спецтранспорт". До салону пускатимуть пасажирів лише за кількістю місць для сидіння.

До слова, Тернопіль уже втретє від серпня потрапляє у "червону" зону. Жодного разу не виконував приписи МОЗу посилити карантин. Цього разу місто потрапило до суворої зони, бо за останні два тижні там середній показник захворюванності у п'ять разів вищий, ніж в інших областях України.

Карантинне зонування: уряд запроваджує нові зміни адаптивного карантину

Карантинне зонування: уряд запроваджує нові зміни адаптивного карантину

До "помаранчевої" зони карантину потрапили понад сотня населених пунктів. Серед них шість обласних центрів: Івано-Франківськ, Ужгород, Суми, Хмельницький, Харків та Чернівці. Натомість столиця від 28 вересня переходить на ще слабший - "жовтий" рівень небезпеки.

Як повідомлялося, під час засідання 16 вересня Кабінет міністрів України змінив умови поділу регіонів на зони карантину, а також правила для кожної із зон. Зокрема, у "зеленій", "жовтій" і "помаранчевій" зонах правила проведення культурних подій стали однаковими. У "помаранчевій" зоні на вході в усі установи, куди приходять відвідувачі, необхідно на вході буде вказати площу приміщення, а також кількість людей, які можуть бути всередині. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація