В Україні одужали ще три пацієнти, які були заражені коронавірусом

В Україні одужали ще три пацієнти, які були заражені коронавірусом

Фото: УНІАН

Загалом в Україні вже понад півтори сотні інфікованих COVID-19.

У четвер, 26 березня, у Чернівецькій області підтвердили одужання трьох пацієнтів, які були заражені новим коронавірусом COVID-19. Це одна дитина та двоє дорослих.

Про це повідомили в Чернівецькій облдержадміністрації.

Водночас сьогодні на Буковині було зафіксовано п'ять нових випадків зараження.

"Ідеться про трьох дорослих віком до 40 років та двох дітей – 2 та 11 років. Четверо інфікованих повернулися з-за кордону – із Росії, Франції, Румунії, Німеччини, один контактував із недужими на коронавірус в Україні", - уточнили в ОДА.

Географія поширення нових випадків:

  • Великий Кучурів Сторожинецького району – 1 особа;
  • Привороки Глибоцького району – 1 особа;
  • Струмок Сокирянського району – 1 особа;
  • Чернівці – 1 особа;
  • Вижниця – 1 особа.

Загальна чисельність інфікованих у Чернівецькій області складає 47 осіб.

Загалом Чернівецький обласний лабораторний центр сьогодні, 26 березня, проаналізував 20 зразків.

Раніше в Чернівецькій області видужав "пацієнт №1" - Олександр першим заразився коронавірусом. Тож тепер одужалих в Україні - четверо, усі в Чернівецькій області.

"Ухвалено рішення про введення особливого режиму в’їзду та виїзду у селищі Лужани Кіцманського району. Також сьогодні обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуації розгляне питання запровадження такого режиму у селі Великий Кучурів на Сторожинеччині", - повідомили в ОДА.

В Україні інфікованих коронавірусом уже понад півтори сотні людей.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста. За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація