В Україні медик розповів, яка реальна кількість людей перехворіла на коронавірусну інфекцію

В Україні медик розповів, яка реальна кількість людей перехворіла на коронавірусну інфекцію

Фото: соцмережі

COVID-19 подолали орієнтовно близько 11 млн осіб.

Половина дорослого населення України вже могла перехворіти коронавірусною інфекцією. Вельми великий показник говорить не тільки про негативну тенденцію, але також про те, що COVID-19 може скоро піти на спад.

Про це на своїй сторінці в соцмережі написав головний лікар одного з діагностичних медичних центрів Львова Тарас Жиравецький.

“Основне питання, на яке ми хочемо отримати відповідь зараз — це скільки українців перехворіло ковідом на даний час?  Математична модель достатньо проста, щоб визначити загальну кількість тих, хто перехворів, нам потрібно число летальних випадків помножити на 10 і ми отримаємо приблизне число госпіталізацій, а потім помножити на 20, тоді ми отримаємо ймовірне число тих, хто заразився коронавірусом. 53 789 * 10 * 20 = 10 757 800. Приблизно стільки дорослого населення могло вже перехворіти ковідом”, — відмітив Тарас Жиравецький.

Розрахунки медик вів з урахуванням статистичних даних, які говорять, що кожен 20 хворий на COVID-19 потрапляє в стаціонар. А кожен 10 — вмирає.

“Тобто ймовірно половина дорослого населення України вже перехворіла. Бо офіційна цифра у 2,2 млн явно виглядає дуже низькою. Тому сподіваємось, що ми крок за кроком наблизимось до точки, коли вірус не буде так швидко поширюватись і пандемія піде на спад. Бо ті, хто перехворів, все ж таки мають сильний захист від повторного зараження”, — додав лікар.

Нагадаємо, що в Україні можуть подовжити термін дії COVID-сертифікату, який наразі становить пів року.

Новини України: саме штам "Дельта" спричинив спалах COVID-19 в оздоровчому центрі "Молода Гвардія"

Новини України: саме штам "Дельта" спричинив спалах COVID-19 в оздоровчому центрі "Молода Гвардія"

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація