В Україні коронавірусом інфікувалися понад 330 медиків - міністр охорони здоров'я

В Україні коронавірусом інфікувалися понад 330 медиків - міністр охорони здоров'я

Фото: УНІАН

Кількість медиків від загальної кількості заражених COVID-19 становить 15%.

Станом на 10 квітня в Україні новим коронавірусом COVID-19 інфікувалися 334 медичні працівники.

Про це в ефірі "Інтера" сказав міністр охорони здоров'я Максим Степанов

"Із 2203 хворих на коронавірусну інфекцію на сьогодні - 334 медичні працівники. Ми щодня займаємося тим, щоб максимально забезпечити їх засобами індивідуального захисту. Щодня прилітають літаки з десятками, сотнями тисяч респіраторів, костюмів біозахисту, окулярів. Все це одразу ж постачають до лікарень", - сказав Степанов.

Міністр пояснив, що, мовляв, масове зараження медичних працівників COVID-19 фіксують у всьому світі, бо вони "перебувають на передовій битви з коронавірусом". Скажімо, в Італії захворіли близько дев'яти тисяч лікарів та медсестер - це 12% від загальної кількості заражених. В Україні ж цей показник нині становить понад 15%, або ж кожен сьомий хворий.

Степанов також назвав інші категорії населення, які найчастіше інфікуються коронавірусом.

"У нас понад 20 відсотків хворих - це люди у віці 50-59 років. Але ті тенденції, які ми бачимо щодо захворюваності, і особливо щодо важких станів, це люди, які мають супутні захворювання: цукровий діабет, захворювання нирок і серцево-судинної системи", - зазначив міністр.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація