В Україні через пандемію коронавірусу скасували всі учнівські олімпіади

Дата публікації
Перегляди
1138
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В Україні через пандемію коронавірусу скасували всі учнівські олімпіади

Фото: УНІАН

У МОН повністю скасували IV етап всеукраїнських олімпіад.

На тлі карантину, впровадженого у боротьбі з пандемією COVID-19, IV етап Всеукраїнських учнівських олімпіад, що мали відбуватися впродовж 2020 року, скасували.

Відповідний наказ у вівторок, 21 квітня, оприлюднили на сайті Міністерства освіти і науки України.

“Наша мета - зберегти життя та здоров’я наших учнів. Тому цьогоріч через епідеміологічну ситуацію нам довелося скасувати IV етап всеукраїнських олімпіад. Через карантин і загрозу розповсюдження COVID-19 довелося змінити фактично всі освітні процеси, в тому числі й проведення олімпіад”, - зазначила т.в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій. 

Також через карантин на листопад 2020 року перенесли фінальний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН.

Раніше у МОН запевняли, що 9 із 26 учнівських олімпіад все ж відбудуться, проте будуть перенесені.

Дистанційне навчання: за що його полюбили і чому зненавиділи батьки

Дистанційне навчання: за що його полюбили і чому зненавиділи батьки

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів.

Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Карантин в Україні 2020
Дата публікації
Перегляди
1138
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація