В Ухані вірний пес три місяці не залишав лікарню, де від коронавірусу помер його господар

В Ухані вірний пес три місяці не залишав лікарню, де від коронавірусу помер його господар

Фото: AsiaWire

Собаку навіть спробували вивезти. Але він повернувся.

У лікарні китайського міста Ухань відданий собака три місяці чекав на возз'єднання з господарем. На жаль, той помер ще на п'ятий день свого перебування у медзакладі через нову коронавірусну інфекцію.

Про це пише New York Post.

Маленький собака завоював прихильність працівників лікарні після того, як приїхав зі своїм літнім власником ще в лютому. Не знаючи, що господар не повернеться, семирічна дворнячка чекала у вестибюлі лікарні понад три місяці, усюди розшукуючи його. Добрі пацієнти і медичний персонал зрештою почали підгодовувати собаку.

Працівниця супермаркету в лікарні розповіла, що власник собаки надійшов з ускладненнями від COVID-19 і страждав від пневмонії. Вона вирішила тимчасово доглянути за собакою і назвала його його Сяобао, що перекладається як "Маленький скарб".

Фото: AsiaWire

Від 13 квітня, після того, як Ухань зняв свої обмеження на виїзд, а лікарняний супермаркет знову відкрився, жінка дбала про пса. 

"Він не залишав лікарню увесь цей час. Це було неймовірно зворушливо і так віддано", - розповіла жінка. Вона додала, що Сяобао відмовився залишати лікарню. Навіть коли вони навмисно висадили його десь далеко, він повертався і чекав повернення свого господаря.

Втім деякі пацієнти були не задоволені тим, що собака перебуває в лікарні, і поскаржилися на це. Тому медсестри зв'язалися з Уханьскою асоціацією щодо захисту невеликих тварин. Вони прийняли Сяобао і тепер шукають йому новий дім.

Нагадаємо, в італійській Пізі німецька вівчарка Стелла втекла з дому у пошуках господаря, якого за кілька днів до цього госпіталізували з новою коронавірусною інфекцією COVID-19.Вона пробігла кілька кілометрів до лікарні, де справді перебував чоловік. Через коронавірусну інфекції він помер.

Повʼязані теми:

Наступна публікація