В Угорщині зафіксували рекордну кількість випадків коронавірусу від початку пандемії

В Угорщині зафіксували рекордну кількість випадків коронавірусу від початку пандемії

Фото: Associated Press

За добу виявили 3149 випадків COVID-19.

В Угорщині вперше від початку епідемії було зафіксовано рекордну кількість інфікувань коронавірусом - 3149 випадків COVID-19.

Про це з посиланням на угорське Міністерство охорони здоров'я повідомило видання 444.hu.

У відомстві наголошують, що протягом минулої доби було проведено рекордну кількість тестів - 18 932. Утім, відсоток позитивних результатів тестів також виявився високим - 16,6%. Слід зауважити, що від початку пандемії в країні коронавірус виявили у 56 096 осіб. 

Крім того, протягом останніх 24 годин недугу не змогли побороти 35 хворих. Таким чином кількість летальних випадків серед інфікованих досягла 1425.

В міністерстві наголосили, що в країні також зростає кількість госпіталізованих пацієнтів з коронавірусом. Наразі в медзакладах країни перебувають майже 2,5 тис. осіб, з яких 204 потрапили до лікарень за останню добу. На апариах ШВЛ перебувають 205 інфікованих коронавірусом. 

Як повідомлялося, європейські країни запроваджують нові карантинні обмеження. Франція запровадила комендантську годину ще у 38 департаментах. Також комендантська година діє на Кіпрі та в Греції. Там діятиме обов'язковий масковий режим і на вулицях, і в приміщеннях. Чехія та Ірландія уже закрились на жорсткий карантин, обмеживши вільне пересування громадян.

Європа б'є рекорди – за минулу добу на коронавірсу захворіли більше 220 тисяч людей

Європа б'є рекорди – за минулу добу на коронавірсу захворіли більше 220 тисяч людей

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація