В Угорщині вперше зафіксували випадки зараження новим штамом коронавірусу
В Угорщині мутацію COVID-19 виявили в трьох людей.

Новий штам коронавірусу, який вперше зафіксували у Великій Британії, виявили в Угорщині. Мутацією COVID-19 захворіли троє людей.
Про це заявила головна санітарна лікарка Угорщини Сесилія Мюллер, повідомило місцеве видання Origo.
За її словами, проникнення мутації коронавірусу до Угорщини уникнути було неможливо. А його поява свідчить, що інфекція вкрай мінлива. Водночас вік, стать і стан здоров'я пацієнтів поки не повідомляється.
"Мої колеги виявили британський варіант вірусу, вже знайденого в сусідніх країнах, в аналізах трьох пацієнтів", — сказала Мюллер.
До слова, в Японії виявили ще один варіант коронавірусу, який завезли з Бразилії. Ця мутація відрізняється від вже виявлених в Великій Британії і Південній Африці.
Раніше вчені з Південно-Африканської Республіки ПАР заявили про "обґрунтоване занепокоєння" тим, що виявлений в країні новий штам COVID-19 може виявитися більш стійким до розроблених нині вакцин.
Нагадаємо, 20 грудня Велика Британія заявила про появу нового штаму мутованого коронавірусу "VOC – 202012/01", який передається набагато легше, аніж його попередники. За словами прем’єр-міністра Бориса Джонсона, вірус може бути на 70% більш заразним.
У Великій Британії, зокрема, заявили, що новий штам коронавірусу, який наразі циркулює в деяких частинах країни, "вийшов з-під контролю".
Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) у неділю, 20 грудня, закликала європейські країни посилити заходи у боротьбі з коронавірусом через появу у Британії його нового штаму.
Відео Мутації COVID-19: у чотирьох мандрівників з Бразилії виявили новий штам вірусу
А у світі виявили новий штам коронавірусу. Зафіксували його у Японії. Мутацію, яка досі не була відомою, знайшли у чотирьох мандрівників з Бразилії. Вона відрізняється від британської та південно-африканської версій, утім японські медики наголошують, що причин вважати цей штам більш заразним поки немає. Загальна кількість інфікованим коронавірусом у світі - перевищує вже 90,5 мільйонів.
