В Угорщині вперше зафіксували випадки зараження новим штамом коронавірусу

В Угорщині вперше зафіксували випадки зараження новим штамом коронавірусу

Фото: Associated Press

В Угорщині мутацію COVID-19 виявили в трьох людей.

Новий штам коронавірусу, який вперше зафіксували у Великій Британії, виявили в Угорщині. Мутацією COVID-19 захворіли троє людей.

Про це заявила головна санітарна лікарка Угорщини Сесилія Мюллер, повідомило місцеве видання Origo.

За її словами, проникнення мутації коронавірусу до Угорщини уникнути було неможливо. А його поява свідчить, що інфекція вкрай мінлива. Водночас вік, стать і стан здоров'я пацієнтів поки не повідомляється.

"Мої колеги виявили британський варіант вірусу, вже знайденого в сусідніх країнах, в аналізах трьох пацієнтів", — сказала Мюллер.

До слова, в Японії виявили ще один варіант коронавірусу, який завезли з Бразилії. Ця мутація відрізняється від вже виявлених в Великій Британії і Південній Африці. 

Раніше вчені з Південно-Африканської Республіки ПАР заявили про "обґрунтоване занепокоєння" тим, що виявлений в країні новий штам COVID-19 може виявитися більш стійким до розроблених нині вакцин.

Нагадаємо, 20 грудня Велика Британія заявила про появу нового штаму мутованого коронавірусу "VOC – 202012/01", який передається набагато легше, аніж його попередники. За словами прем’єр-міністра Бориса Джонсона, вірус може бути на 70% більш заразним.  

У Великій Британії, зокрема, заявили, що новий штам коронавірусу, який наразі циркулює в деяких частинах країни, "вийшов з-під контролю". 

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) у неділю, 20 грудня, закликала європейські країни посилити заходи у боротьбі з коронавірусом через появу у Британії його нового штаму. 

Мутації COVID-19: у чотирьох мандрівників з Бразилії виявили новий штам вірусу

Мутації COVID-19: у чотирьох мандрівників з Бразилії виявили новий штам вірусу

Повʼязані теми:

Наступна публікація