В США може бути "американський" варіант мутованого коронавірусу: чим він відрізняється

Дата публікації
Перегляди
1647
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В США може бути "американський" варіант мутованого коронавірусу: чим він відрізняється

Фото: Associated Press

Новий вид, можливо, посилить і без того агресивне розповсюдження вірусу.

Робоча група Білого дому заявляє, що США може мати власну версію мутованого коронавірусу. Цей штам може швидше поширюватися, ніж варіант, виявлений у Великій Британії.

Про це пише CNN.

Звіти, надіслані робочою групою від 3 січня, попереджали про можливість "американського варіанту" коронавірусу.

"Цей сплеск восени, взимку був майже вдвічі більшим за темпи зростання випадків, ніж сплески навесні та влітку. І прискорення передбачає, що тут міг розвинутися свій, американський варіант, на додаток до варіанту Великої Британії", — говорять представники групи.

Робоча група закликала до негайної вакцинації якомога більшої кількості людей та дотримання карантинних обмеженнь.

"Без рівномірного впровадження ефективного маскування обличчя (дво- або тришарового та добре пристосованого) та суворого соціального дистанціювання, ситуація може швидко погіршитися, оскільки ці варіанти поширюються та стають переважальними", — пише CNN.

США відстежують випадки варіанту, вперше виявленого у Великій Британії, що, як видається, легше передається. Сполучені Штати фіксують 140-150 тисяч підтверджених та підозрюваних на COVID-19 на тиждень та 120-125 тисяч загальних стаціонарних пацієнтів.

Нагадаємо, мутації коронавірусу можуть спричинити ще одну "дуже погану" хвилю COVID-19. Вчені вважають, що новий варіант вірусу може бути передвісником особливо небезпечної фази пандемії. 

Новий мутований коронавірус сколихнув Велику Британію

Новий мутований коронавірус сколихнув Велику Британію

 

Наступна публікація