В окупованому Криму зафіксували 40 випадків коронавірусу

В окупованому Криму зафіксували 40 випадків коронавірусу

Фото: pixabay.com

Лише у Севастополі виявили 8 випадків зараження.

В анексованому Росією Криму зареєстрували 40 випадків зараження новою коронавірусною інфекцією.

Про це заявив фейковий "тимчасовий виконувач обов`язків глави" окупаційної влади Севастополя Михайло Развожаєв, повідомляє Кримська правозахисна група.

"На 14 квітня 2020 року в Криму (з урахуванням Севастополя) зафіксовано 40 випадків захворювання COVID-19", - наголосив він.

За даними Развожаєва, у Севастополі підтвердили вже восьмий випадок.

"Чоловік повернувся з Москви, нікого не попередив, в результаті заразив літню маму, яка перебуває в інфекційній лікарні. Її забрали до лікарні з високою температурою та ознаками ГРВІ. Його самого знайшли сьогодні вранці з поліцією. У нього теж, найімовірніше, підтвердиться цей аналіз", - зазначив він.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація