В Оксфорді вакцину від коронавірусу починають випробувати на людях

Дата публікації
Перегляди
12к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В Оксфорді вакцину від коронавірусу починають випробувати на людях

Фото: Associated Press

Вакцина може бути готов до використання вже у вересні.

Вчені Оксфордського університету починаючи від 23 квітня розпочнуть клінічні випробування на людях вакцини від коронавірусу.

Про це пише британське видання Independent з посиланням на слова міністра охорони здоров'я Великої Британії Метта Хенкока.

Міністр зазначив, що в довгостроковій перспективі вакцина - це найкращий спосіб перемогти коронавірус. Також він додав, що в розробку вакцини Британія вклала більше грошей, ніж будь-яка інша країна в світі. Тому не дивно, що дві з провідних розробки відбуваються тут - в Оксфорді і Імперіалі. 

Мет Хенкок уточнив, що вчені з Імперського коледжу Лондона отримали 22,5 млн фунтів на дослідження COVID-19, а Оксфорд - 20 млн фунтів на клінічні випробування, пов'язані з вакциною.

При цьому професор вакцинології в Оксфорді Сара Гілберт заявила: хоча на пошук ефективної вакцини потрібно до 18 місяців, вакцина, яку розробляє її команда, може бути готова до застосування вже у вересні 2020 року.

Раніше в американському Сіетлі в центрі Kaiser Permanente Washington Health Research Institute першим чотирьом волонтерам ввели вакцину від коронавірусу Covid-19. У випробуваннях візьмуть участь 45 волонтерів віком від 18 до 55 років. Американські медики заявляють, що для повного затвердження будь-якої потенційної вакцини потрібно буде від 12 до 18 місяців.

Тим часом науковці з медичного центру Університету Еразмуса в Роттердамі (Нідерланди) та Університету міста Утрехт також знайшли антитіло до коронавірусу COVID-19.

Фото: ТСН.ua

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
12к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація