В Одеській області померла медсестра з коронавірусом: її довго не могли госпіталізувати

В Одеській області померла медсестра з коронавірусом: її довго не могли госпіталізувати

Фото: Unsplash

Хвора 38 років відпрацювала в лікарні Подільська.

В Одеській області померла медсестра, яка інфікувалася коронавірусом. Жінка деякий час лікувалася в приватній кліниці, а коли гроші закінчилися, родичі не змогли перевезти її до міських - не було місць у реанімації.

Про це повідомила волонтерка Катерина Ножевнікова.

За її словами, у важкому стані декілька днів тому хвору транспортували до приватної клініки з двобічною полісегментарною пневмонією важкого ступеня тяжкості. Позитивний результат тесту вона отримала 9 жовтня. 

"Родичі взяли кредит, щоб врятувати маму. Знайшли мене і благали допомогти вивести її в державну лікарню, тому що гроші закінчувалися, а взяти більше не було звідки. Кожен день рахунок збільшувався", - написала волонтерка.

Медсестру, 38 лет проработавшую в больнице Подольска, в тяжелейшем состоянии, несколько дней назад транспонировали в...

Опубликовано Катериной Ножевниковой Вторник, 20 октября 2020 г.

20 жовтня хвору намагалися перевезти до іншої лікарні, але усі реанімації, як відзначила Ножевнікова, були переповнені. Головний лікар області Наталія Одарій-Захар'єва о півночі знайшла вільне місце в реанімації Чорноморської обласної лікарні.

"Міські взяти відмовилися... О першій ночі знайшли реаніматолога і повезли. Паралельно ми витягали з Подольська дочку пацієнтки, теж медпрацівницю, у якої було вже 40% ураження легень і стан різко погіршився", - розповіла волонтерка.

Проте, як з'ясувалось вранці, врятувати матір жінки не вдалося. Вона померла у лікарні. За словами волонтерки, в неї були 70% уражень легень. 21 жовтня о 1:20 її прийняли у лікарні, а о 1:53 була зареєстрована зупинка серцевої діяльності. О 2:30 констатована  смерть. Хвора мала гіпертонічну хворобу 2 ступеня.

"Вийшла на вулицю. Закурила. Життя б'є ключем. Повз проїжджає транспорт. У масках лічені одиниці. Як достукатися до них? Як пояснити, що все це вже тут і це дуже страшно... Що ми будемо втрачати старих один за іншим. І не тільки людей похилого віку, тому що система, на жаль, вже не витримала того, що відбувається", - сказала вона.

Померлу транспортують до Подільска, де вона жила. 

Нагадаємо, за минулу добу в  Одеській області коронавірус підтвердили у 614 осіб. З них на COVID-19 захворіли 25 дітей та 13 медпрацівників.

Повʼязані теми:

Наступна публікація