В Одесі жінка з підозрою на коронавірус втекла з лікарні та поїхала в Київ

В Одесі жінка з підозрою на коронавірус втекла з лікарні та поїхала в Київ

Фото: УНІАН

Нині втікачка перебуває в Києві.

Жителька Києва, яка мала проходити обсервацію в Одесі, самовільно втекла та поїхала додому. Про це на брифінгу розповів голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Куций.

Утікачка була серед тих, хто прибув з-за кордону та потребував обов'язкової обсервації. Усього таких людей було 70, усіх їх поселили на базі відпочинку "Портовик" у місті Южне та в санаторій ім. Пирогова в місті Куяльник.

Жінка була з групи, яка проживала в санаторії ім. Пирогова. Її та ще двох жінок доставили в міську лікарню через поганий стан здоров'я.

"Однак одна з них самовільно залишила лікарню після того, як у неї взяли проби на коронавірус. Ми з`ясовуємо обставини цієї події. Цією справою вже займається Національна поліція", — сказав Куций.

Начальник Головного управління Національної поліції в Одеській області Олег Бех повідомив, що ця жінка вже перебуває в Києві. На неї складено відповідний адміністративний протокол.

В Україні станом на ранок 10 квітня кількість інфікованих коронавірусом зросла до 2203 людини. В Одеській області зафіксовано 46 випадків.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація