В Одесі збираються лікувати хворих на COVID-19 у приміщенні без води, опалення та вентиляції Вибори

В Одесі збираються лікувати хворих на COVID-19 у приміщенні без води, опалення та вентиляції

Фото: Facebook / Політична партія "За майбутнє"

Будівлю спорткомпексу "Олімпієць" ніхто не ремонтував 40 років.

Старі потріскані вікна, розкришена гума на пілдлозі - такий вигляд має одеський спорткомлекс, де можуть розміщувати хворих на COVID-19. 

Про це йдеться у сюжеті ТСН.16:45.

Розміщувати хворих в одеському спорткомплексі “Олімпієць” - небезпечно. Такі висновки зробили представники політичного об'Єднання “За Майбутнє”, які відвідали об'єкт, де Міністерство охорони здоров'я планує розгортати додаткові лІжка, у разі, якщо на Одещині стрімко зростатиме кількість хворих. Будівлю ніхто не ремонтував 40 років.  Тут немає опалення, кондиціонування та вентиляції - а вона вкрай необхідна для інфікованих. Мало того - одна з опорних стін тріснула і в будь-який момент може впасти.

"Ні системи вентиляції, ні системи опалення, ні взагалі ніяких комунікацій підготовлених тут немає. І ось ці ось заяви порожні, які ми кожен день чуємо від нашого міністра вводять в оману всіх людей", - зазначає Сергій Калинчук, голова одеського осередку партії “За Майбутнє”.

За словами Ірини Суслової, голови жіночого руху “За Майбутнє", люди, які не справляються зі своїми функціональними обов'язками, не готові нести за це відповідальність і виконувати свої обов'язки, а готові займатися виключно політикою і політичними ток-шоу, мають йти з посад.

Нагадаємо, що в Одеській області завантаженість ліжкового фонду в лікарнях першої і другої хвиль для інфікованих коронавірусом становитьвже 68%. Хворих на COVID-19 планують госпіталізовувати до спорткомпексу "Олімпієць". Приміщення оснастять кисневими концентраторами. Крім цього, для організації подібних госпіталів чиновники залучать фахівців із Китаю.

За минулу добу в Одеської області коронавірус підтвердили у 502 осіб. Проте, як розповів ТСН.ua представник Лабораторного центру МОЗ Сергій Дементьєв, це не можна назвати різким спалахом COVID-19. 

Одеський спорткомлекс "Олімпієць" не придатний для розміщення хворих на коронавірус

Одеський спорткомлекс "Олімпієць" не придатний для розміщення хворих на коронавірус

Повʼязані теми:

Наступна публікація