В Одесі трапився колапс через коронавірус: швидкі чекали в черзі, щоб доправити пацієнта до лікарні

В Одесі трапився колапс через коронавірус: швидкі чекали в черзі, щоб доправити пацієнта до лікарні

Цей медзаклад один з опорних пунктів, де приймають осіб з підозрою на коронавірус

Вчора вночі біля одеської міської лікарні № 3 утворився затор з автомобілів швидких. 17 бригад чекали на свою чергу, щоб доправити пацієнта до опорної лікарні.

Про це повідомила волонтерка Катерина Ножевнікова.

"Приїхала я до лікарні № 3 дізнатися про бабусю, яку забрала вранці швидка із запаленням легенів і все.. Ні слуху. А тут ось що... 17 машин черги. Продовжуємо вважати, що у нас все ок", — написала вона. Волонтерка опублікувала відео.

Ну что ребята. Приехала я в больницу номер 3, узнать про бабушку 82 года, которую звбрали утром по скорой с воспалением и все.. ни слуху. А тут вот что.. 17 машин очередь. Продолжаем считать, что у нас все ок.

Опубликовано Катериной Ножевниковой Понедельник, 14 сентября 2020 г.

Одеська міська лікарня № 3 — одна з опорних. Там приймають осіб, які мають симптоми коронавірусу.

Нагадаємо, в Україні 15 вересня зранку число інфікованих коронавірусом зросло до 159 702. Загалом в Україні виявили 159 702 випадки коронавірусу. Від початку пандемії померло 3264 людини. За останню добу зафіксували 2905 нових випадків.

В Одеській області на ранок 15 вересня кількість підтверджених випадків інфікування COVID-19 в регіоні досягла 9993. За добу в Одеській області було зафіксовано рекордну кількість нових хворих – COVID-19 підтвердили у 306 осіб. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація