В Одесі створять додаткові місця в лікарнях для інфікованих коронавірусом: що відомо

В Одесі створять додаткові місця в лікарнях для інфікованих коронавірусом: що відомо

Фото: Associated Press

Поки тільки проводяться ремонтні роботи.

В Одесі розгортають додаткові ліжка для пацієнтів з коронавірусом. Наразі у декількох лікарнях йдуть ремонти, щоб розмістити там хворих на COVID-19.

Про це повідомили в Одеській міськраді.

Наразі проводяться роботи з поточного ремонту відділення лікарні №1. Тут будуть створені 50 додаткових місць для пацієнтів з COVID-19, у тому числі 10 ліжок інтенсивної терапії з підключенням до централізованого кизнезабезпечення.

У міській лікарні №8 також триває ремонт. Там встановлюють кріоциліндр і проводять роботи з монтажу централізованої системи киснезабезпечення. Всього тут планується розгорнути 120 ліжок, з яких 100 підключать до кисневих точок.

Крім цього, розпочали ремонтні роботи в приміщенні дитячого відділення лікарні на Лідерсовському бульварі. Там планують розгорнути 120 додаткових ліжок, всі з підключенням до централізованого киснезабезпечення.

"Міське управління капбудівництва проводить роботи з проєктування зовнішніх і внутрішніх мереж централізованої системи киснезабезпечення у двох відділеннях міської клінічної інфекційної лікарні, що забезпечить ще 30 кисневих точок", - сказано у повідомленні.

Нагадаємо, на минулому тижні стало відомо, що в чотирьох опорних лікарнях Одеської області немає вільних місць для інфікованих коронавірусом. Навіть в дитячій опорній лікарні завантаженість складала 97%.

Мертві поряд з живими: яка ситуація в Одеській клініці після оприлюднення скандальних фото

Мертві поряд з живими: яка ситуація в Одеській клініці після оприлюднення скандальних фото

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація