В Одесі стався спалах коронавірусу у дитячому будинку: що відомо

В Одесі стався спалах коронавірусу у дитячому будинку: що відомо

Фото: Associated Press

COVID-19 виявили у 15 дітей та двох дорослих.

В одеському дитячому будинку "Перлинка" стався спалах коронавірусу. Наразі заклад, де виявили COVID-19, працює в режимі обсервації

Про це повідомила директор міського департаменту освіти Олена Буйневич.

"Після того, як захворів один зі співробітників "Перлинки", було протестовано абсолютно всіх, хто причетний до цього закладу – зроблено понад 70 тестів. Виявлено, що носіями вірусу є 15 дітей та двоє дорослих", – повідомила Буйневич.

За її словами, всі інфіковані коронавірусом у "Перлинці" почуваються задовільно та не мають жодних ознак хвороби. "Утім, було ухвалено рішення про ізоляцію тих, у кого був виявлений вірус. Весь заклад піде на обсервацію, працюватиме у закритому режимі, коли діти і співробітники весь час перебуватимуть всередині", – розповіла Олена Буйневич.

Директор департаменту запевнила, що співробітники і вихованці дитячого будинку будуть забезпечені всім необхідним – як продуктами харчування, засобами особистої гігієни і дезінфекції, так і медичним супроводом.

Відзначимо, на ранок 16 липня в Одеській області було офіційно підтверджено 2375 випадків інфікування коронавірусом. За минулу добу в Одесі зареєстрували 30 нових хворих на COVID-19, всього у регіоні – 61.

Повʼязані теми:

Наступна публікація