В Одесі ще один медзаклад повністю перепрофілюють для лікування інфікованих коронавірусом

В Одесі ще один медзаклад повністю перепрофілюють для лікування інфікованих коронавірусом

Фото: Associated Press

Наразі в одеських лікарнях перебувають 257 пацієнтів з COVID-19.

В Одесі ще один медичний заклад повністю перепрофілюють для інфікованих коронавірусом пацієнтів.

Про це повідомила директорка Департаменту охорони здоров'я Одеської міськради Олена Якименко.

За її словами, найближчим часом для хворих з COVID-19 перепрофілюють міську клінічну лікарню №5. Наразі в одеських лікарнях перебувають 257 пацієнтів з коронавірусом. Так, 176 осіб, з яких 77 у важкому стані, перебувають в інфекційній лікарні, 70 хворих - у стаціонарах міськлікарень №1 та №10. Крім того, 12 заражених COVID-19 дітей перебувають у дитячій міській лікарні №3.

"З огляду завантаженість ліжок у медзакладах, яка стрімко зростає, погоджено з Міністерством охорони здоров'я перепрофілювання лікарні №5 для прийому лише пацієнтів, інфікованих COVID-19", - наголосила чиновниця. 

За словами Якименко, робоча комісія міськради визначила, що медзакладі розгорнуть близько 150 ліжок для інфікованих.

Додаткові місця для пацієнтів також з'являться в інших закладах: у міській інфекційній лікарні відкриють додаткове відділення на 30 ліжок, у міськлікарні №11 відкриють приймально-діагностичне відділення. До слова, медперсонал 11-ї лікарні матиме в своєму розпорядженні кабінети комп'ютерної томографії, рентген- та УЗ-діагностики і палати інтенсивної терапії.

Слід зауважити, що протягом минулої доби в Одеській області лабораторно підтверджено 264 випадки захворювань на коронавірус. Всього з початку епідемії COVID-19 діагностували у 19 343 жителів регіону.

Як повідомлялося, станом на вівторок, 20 жовтня, в Україні виявили 309 107 випадків коронавірусу, з яких 5 469 за останню добу. Від початку пандемії померло 5768 людини. Кількість одужалих сягнула вже 129 533. 

В Україні запроваджуватимуть жорсткий карантин, якщо інфікованих за добу буде понад 9,5 тисяч

В Україні запроваджуватимуть жорсткий карантин, якщо інфікованих за добу буде понад 9,5 тисяч

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація